Topic-icon Cvirko a neoperena Zuzica

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #3820 od
vytvorená téma: Cvirko a neoperena Zuzica
Ahojte vsetky andulky! Ja sa volam Cvirko, mne osobne sa to meno nejako nezda,necudujem sa, ved ta moja neoperena sa vola Zuzica, ake meno, Zuzica-opica. No nic. Som u nej doma od 4.juna, v ten den bolo taaak teplo. Prisla jedna teta a povedala, ze JA budem pre jej \"buducu nevestu\", lebo vraj ona ma rada zvieratka a denne spekuluje, ak si nejake dovezie domov. Tak a natrafili na mna, PRECO PRAVE JA!!??
No a tak sme spolu. Zuzica vravi, ze mi kupi kamosku, dufajme, aspon budeme dvaja na hulakanie o siestej rano. Zuzica sa tak smiesne skeri, ked ju zobudim. No a? Ja chcem ist na balkon! Tam su smiesni ujovia murari, ktori cim viac rachocu, tym ja viac skriekam. Musia vediet, ze JA som ten najkrajsi vtacik anduliak na celej ulici. Zuzica vravi, ze som najkrajsi na svete, no, neviem, dufajme...
No, zatial by to bolo asi vsetko, ak chcete, nabuduce vam porozpravam o mojom zahradnickom nadani ;) .
Ozaj, ak sa Zuzici podari, nalepime vam tu aj moju prvu fotku, ktoru mi spravila v den mojho prichodu. Bol som vtedy napaprceny, ved komu sa paci menit klietku??
Tak zatial cvirkovaniu zdar :)

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #3824 od
zodpovedaná téma: Re:Cvirko a neoperena Zuzica
a samozrejme okrem fotky chceme pocut aj o zahradnickom nadani a pekne do podrobna, ziadny detail nesmie byt zanedbany ;).

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #3826 od
Ahojte andulky a andylkaci! aky pekny den mame dnes, no Zuzica ma nahnevala, vylozila ma na balkon ak o jedenastej!!! Aka drzost! Jej sa nechcelo vstavat a aj ja som musel driemat a cakat. ani skriekanie nepomohlo.. No a viete co mate robit v takom pripade (teda ak vas neoperenci nahnevaju)? Ak mate tu moznost byt blizko kvetinacov... Mna Zuzica dava na balkon blizko tych jej zelenych vytvorov. Z klietky na ochutnavky nedociahnem, no nie je az take tazke hadzat sem tam nejake zrnko z krmiva, taky novy typ hadzanej. Ved raz sa trafit podari... A potom Zuzica ziri, ze jej tam hocijaka trava vyrasta :laugh: . V tychto dnoch jej tam vsetko naraz pomrelo, ako sa ta hnevala, ale ja o nicom neviem :whistle: ... Agaponisy jej priatela su vraj daleko od kvetinacov, kedze nedociahnu, hadzu vsetko do napajadla. A maju pravdu, musi byt sranda vidiet neoperencov ako behaju a menia vodu plnu slnecnice...

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #3829 od
Nakoniec sa ti to podarilo ;) ...peknucky :)

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #3831 od
Jaky fesacisko :) Velmi pekne vyfarbeny. Vydiet, ze ked ste ho odoberali, tak bol uz dospely...skrotol aj napriek tomu??

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 5 mesiacmi #3832 od
Vek je zialbohu neznamy, kedze je darovany. To bola prva fotka, najezeny bol od strachu. Sme spolu necele dva mesiace, ale je krotky, aj ked este nepocuva :) Cvirko dakuje za komplimenty :silly:

Čas vytvorenia stránky: 0.130 sekúnd
Andulka 2005 - 2018. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk