Topic-icon Weri a jej operene netvory :)

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 3 mesiacmi #4261 od
vytvorená téma: Weri a jej operene netvory :)
Tak je nacase, aby som sa aj ja prezentovala na tomto fore aj s mojimi andulkami a novym prirastkami.
Zacalo sa to pred rokmi na moje narodeniny. Vtedy som dostala od mojej tety krasneho, mladeho anduliacika sfarbeneho ako Jansin Rico, len trochu viac do strieborna. Dala som mu meno Pipo kratke a originalne Velmi rychlo som si ho ochocila, kedze som bola este male decko a stale som ho otravovala...neostavalo mu nic ine ako si ma oblubit Oblubil si ma az tak ze dokonca priletel na zavolanie a aby som sa nezlostila, spinil len do klietky. No pominul sa... po nom prislo mnoho inych anduliek roznych farieb a povah, az som dospela k mometnalnej zostave.
Najstarsia spolubyvajuca je tyrkysova samicka Greis. Je u nas od septembra 2004, takze asi take 3 roky. Je trochu agresivna a odmerana, ale docela normalna andulcia dama. Jej prvym partnerom bol Elvis, s ktorym sa mali velmi radi. No Elvis dostal jedneho dna nieco podobne ako infarkt...uplne z nicoho nic. Dlho bola sama, ale nakoniec sa jej dostalo spolocnosti.<br><br>Upravovaný príspevok: weri, v: 24/09/2007 20:56

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 3 mesiacmi #4265 od
zodpovedaná téma: Re:Weri a jej operene netvory :)
Weri, teším sa z tvojich krásnych anduločiek a je mi naozaj veľmi ľúto, že téma o tvojich andulkách sa \"stratila\". Ja ale verím, že sa to tu znovu čoskoro zasa zaplní ;) Veď mláďatká sú tu už čo nevidieť :)

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 3 mesiacmi - pred 10 rokmi 2 mesiacmi #4269 od
Nevadi:) ja si zalozim novu :) Tak tu je teda foto mojej najstarsej andulky, Greis:
Prílohy:
Posledná úprava: pred 10 rokmi 2 mesiacmi od .

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 3 mesiacmi - pred 10 rokmi 2 mesiacmi #4270 od
Tak kedze sa mi zdala Greis osamela, som jej dokupila kamarata Lea. Je to tmavo-zeleny samcek a je od Greis asi o dva roky mladsi (ak nie viac). Najprv ho Greis odhanala od vsetkeho co brala za svoje. Proste ho brala ako votrelca...Neskor ho zacala ignorovat, no to bolo urcite lepsie ako to, ze ho dobala a odhanala od krmitok. Neskor zistila ze je docela v pohode:) a tak teraz su z nich manzelia a budu mat mladatka (ale to trochu predbieham udalosti :D) Toto je moj fesak Leo :) :
Prílohy:

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 3 mesiacmi - pred 10 rokmi 2 mesiacmi #4271 od
Ako treti clen mojej andulkovskej rodinky sa ku nam dostal moj milacik, maznacik Cucko:) Zalibila som sa do neho na prvy pohlad ako som ho v tom obchodiku uvidela :D (mimochodom vsetky moje andulky su z obchodov a vsetky su v 100%nom stave). Tak som nemohla odolat a uz ho mam asi taky rok a je to moja najskrotenejsia andulka:) Je to sfarbenie siva australska straka. Na tejto fotke je este maly frkan par dni po tom ako som si ho doniesla domov:
Prílohy:

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 3 mesiacmi - pred 10 rokmi 2 mesiacmi #4272 od
Pred takym mesiacom sa mi doniesla sprava, ze na chate nasich znamych sa nasla andulka, ku ktorej sa nikto nepriznava, tak ju doniesli mne. Chuderka si toho vela prezila za tych par dni co ju odchytili unavenu natolko, ze sa nechala v pohode chytit do ruky...teraz by si to nenechala. Volam ju Molly, je to albino samicka (cisto biela, no z isteho uhlu pohladu ma na brusku modrucky nadych), odhadujem maximalne 5 rokov.
A toto je ona:
Prílohy:

Čas vytvorenia stránky: 0.123 sekúnd
Andulka 2005 - 2018. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk