Topic-icon pigie a jej lietajuce potvory

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 mesiacmi #4307 od
vytvorená téma: pigie a jej lietajuce potvory
Ahojte, neda mi nepredstavit seba i mojich zverencov. Na forum som zacala chodit nie preto, zeby som sa nevedela o andulky postarat, ale myslela som, ze tam najdem majitela nasho najducha, ktoreho mi priniesol priatel, ktory ho nasiel na ceste do obchodu. Stal na mostiku (pre tych, co poznaju petrzalku na stavidle pri Kauflande) a pozeral dolu. Vraj vypadal ako sebevrah pred skokom. Nechal sa uplne v pohode chytit, vobec neprotestoval a bol len malicko vystraseny, ked prisiel domov. Kedze andulky som uz predtym mala, klietka bola tiez, len bola uz odlozena u rodicov v pivnici. Takze kym pricestovala, Jean Parrot von der Brucke stravil u nas tyzden pod lustrom zaveseny na preliezacke a jedlo a pit mal na stole. No, nic idealne, ale prezil to. A ked vosiel do tej velkej klietky bol taky sam. Moc toho nenarobil, sedel a jedol. Ziadna aktivita, len ked som sa s nim pohrala ja. Takze prislo na radu rozhodnutie, ze Jean potrebuje spolocnicku. Na parrote som ziskala kontakt na chovatelku v Petrzalke. Ta bohuzial mala len jednu mladu samicku. Isla som na navstevu, ale hned som si ju zamilovala, bola seda, taku som dovtedy v chovproduktoch nevidela. Tak som si priniesla Lady Bird the la Mancha, aby uz k tomu Jeanovi ladila. Jean okamzite ozil, hoci bol spociatku terorizovany. Lady sa ochocila, ale len tak, ze priletia, ked pisem, daju si senegal, nedaju sa pohladkat, len vecer, ked uz su ulozeni na spanok. Ked preletia hore dolu, tak tiez sa nechaju odniest na miesto. Dalo by sa povedat, ze Lady je pritulnejsia ako Jean, predtym to bolo opacne. Je ovela viac nebojacnejsia a ako jedina z anduliek zakerne dobe a neuveritelne skrieka. Priatel povedal, ze to bola najhorsia kupa a tym padom to bol pre mna TOP stav. Prednedavnom sme museli do Ciech na operaciu s mojim psom. Bola som velmi smutna a cakanie na koniec operacie sme si skratili radsej prechadzkou do mesta, pretoze v ordinacii som mala vselijake myslienky. Zastavili sme sa aj v chovprodukte, kde som marodovi chcela kupit nejaku mlsku. Pri klietkach s andulkami moju pozornost uputala vzdialenejsia bielo modra andulka, ktora na mna pozerala svojimi tmavymi ockami. Laska na prvy pohlad, ale co uz, priatel aj tak nedovoli. Tak som sa isla pozerat dalej po obchode. Na neuverenie, ale pri klietke sa zastavil aj priatel a zaujala ho tiez. Tak ma zavolala a vravi :\"Pozri tam na tu bielo modru, je pekna. Nechces ju? Kupim ti ju.\" No, stastnejsieho cloveka vtedy nebolo. :woohoo: Takze sme si domov priviezli Elisku. Je bojacna, ale snad sa to casom trochu spravi. Vcera sme uz slavili uspech, kedy si odo mna vzala senegal a dokonca priletela na ruku za Jeanom. No a pravdepodobne sa rozrastieme o dalsieho clena, ktory bude asi od weri :)

No a toto su oni
Jean

Lady

Eliska

Fotky budem priebezne dodavat do tejto fotogalerie

Tak to som ja a moje lietajuce potvory. :whistle:

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 mesiacmi #4310 od
zodpovedaná téma: Re:pigie a jej lietajuce potvory
Super si to napísala, som sa nasmiala.. a tie menááá :P Vitaj teda v klube. Neznamená, že keď sem budeš prispievať, že sa v chove anduliek nevyznáš. To tu predsa nikto o nikom netvrdí. Toto fórum je tu na to, aby sme si vzájomne vymieňali svoje skúsenosti a tešili sa z úspechov v chove našich anduločiek. ;)
Andulky máš krásne a vidím, že sa u teba majú super... Dúfam, že sa niekedy spoznáme aj osobne. ;)

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 mesiacmi #4313 od
No, ja som to nemyslela tak s tym forom. Skor to bolo o tom, ze by som si ich proste chovala po svojom a na nejake forum by som asi nezabludila. Ale kedze som hladala majitela, tak som dufala, ze ho najdem na forach :) A teraz som rada, ze som tie fora predsa len objavila (konkretne toto a parrot), lebo som sa naucila uz veeeela noveho, co predtym ma netrapilo, alebo som sa s tym predtym nestretla. A tiez dufam, ze sa niekedy spozname aj osobne. Tusim som dostala chorobu zvanu - andulkiarizmus :laugh:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 mesiacmi #4314 od
Takze k nim pribudne dalsia :)Super.Priatela \"vystrie\" a my budeme mat co citat:laugh: Peknych farieb mas tie svoje potvorky,najviac sa mi paci Lady,ale z tohoto profilu na fotke by som povedala,ze je to samcek.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 mesiacmi #4315 od
Nika, nestras. Lady je samicka, aspon dufam. Aj sa tak chova :laugh: Jo a priatel je na vystretie uz teraz. Prave sa s nimi \"rozpraval\" a este netusi, co kujem za pikle s prichodom dalsej :whistle:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 10 rokmi 2 mesiacmi #4316 od
Jezis to je krasny zaber.
Nechcela som ta strasit,z tej druhej fotky mi to tak pripadalo,tie biele nosne dierky nebolo vidno:blush:

Čas vytvorenia stránky: 0.113 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk