Topic-icon Moja andulka Richie

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5817 od
vytvorená téma: Moja andulka Richie
Mojho Richienka mam uz asi 9 mesiacov.Je taky zeleno-zlty asi opalino ale neviem naisto:P .Spociatku sa mi darilo s krotenim, vsetko bolo ok a vyzeralo ze ma bude mat rad...A tak ked uz bol skroteny rozhodlisme sa, ze mu kupime partacku. Bola sranda ich pozorovat lebo Richie hned k nej pribehol a zacal jej skumat kridlo:P . Ona bola vystrasena tak si ho ani velmi nevsimala...Coskoro sa zacali krmit a mali sa velmi radi ( i ked Richie ju stale obcas chcel skumat co sa jej nepacilo ;) ) trochu sme aj novu andulku skrotili...Ale Richie sa uz o mna nejak nezaujima, stale neposlucha a na prst nechce chodit. Hned uleti...Som z toho smutna lebo predtym sa mi dal aj niekedy chytit:( , no teraz ani za svet...Ani do klietky nechce chodit, je sice krasne ich sledovat, no chyba mi jeho naklonnost:( ...Neviem co mam robit, asi ma uz nepotrebujeeeee:ohmy:

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5820 od
zodpovedaná téma: Re:Moja andulka Richie
preco mi tu nejduuuuuuuu dat fotkyyyyyy?:woohoo:

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5827 od
S tým sa zrejme musíš zmieriť, ale ostatní možno dostanú nejaký nápad:) Hlavná vec však je, že je spokojný a šťastný, prajem veľa úspechov v chove týchto našich miláčikov:kiss:

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5829 od
Vďaka pettula B) dufam ze ostatni budu vediet, lebo tak som sa tesila ze tu dam jeho fotocku :(

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5834 od
Chce to trpezlivosť. Je to úplne normálne, že andulka, ktorá bola s nami sama a ktorej sme odrazu kúpili kamaráta, sa viac venuje jemu a nie nám. Treba sa obom andulkám dostatočne venovať, lákať ich na obľúbené hračky a jedlo a postupne to pôjde aj samo. ;) Držím palce. :)

• okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 9 mesiacmi #5841 od
Vďaka Jansa, a prepac ja som to citala len davnejsie a som pozabudala :) este raz prepac

Čas vytvorenia stránky: 0.108 sekúnd
Andulka 2005 - 2018. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk