Topic-icon Vitazka

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6339 od
vytvorená téma: Vitazka

Nazdar chcem sa len pochvalit ze moj andulciak mi papal z ruky na druhy den a na treti mi sadol na prst :)ˇNebol este nic ucený a je este velmi mladý ale zato som ja aj mamina pysna jak skvelo k nam zapadol aj nasa macka si h oblubila a cely den ho strazi obtiera sa o klitku akoby sa cela maznat :) On sa jej neboji a ked zapnem hudbu spieva si :) je to proste naj : Moj malý Sedrik :)

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6351 od
zodpovedaná téma: Re:Vitazka
ahoj par rad.no co sa tika macky tak nepustaj andulku von pokial je v izbe mohol by sa jej postoj zmenit kedze macka je dravec mohla by andulku v jej nepozornoszti napadnut a mozno aj zjest.a co sa tika toho sadania na prst urobila si dobre ked si si kupila taku mladu andulku.prajem vela stastia s andulkami.:) :) :)

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6359 od
Podľa mňa sa tá mačka nechce maznať, skôr má na andulku chuť :D Ak mačka doteraz nebola zvyknutá na andulky (hlavne od malička), určite by som ich spolu nenechávala a už vôbec nie samých.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 5 mesiacmi #6362 od
my mame maleho kocura mura ma okolo 3mesiacov a doposial si ich nevsimol

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 4 mesiacmi - pred 9 rokmi 4 mesiacmi #6460 od
Jansa napísal:

Podľa mňa sa tá mačka nechce maznať, skôr má na andulku chuť :D Ak mačka doteraz nebola zvyknutá na andulky (hlavne od malička), určite by som ich spolu nenechávala a už vôbec nie samých.

Opat po par tyzdnoch poznamenavam macka sa s vtacikom mazna tak ze sedi a pozera sa na neho onuchava ho a potom tisko sleduje rozvalena na koberci sedrik chodi po zemi aj lieta a moja cica nan chut nema :) ma ho rada :)
Prílohy:
Posledná úprava: pred 9 rokmi 4 mesiacmi od . Dôvod: vloženie obrazka

Čas vytvorenia stránky: 0.102 sekúnd
Andulka 2005 - 2018. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk