Topic-icon HIERARCHIA MACIEK A ANDULIEK !

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #6461 od
vytvorená téma: HIERARCHIA MACIEK A ANDULIEK !

B) Tak po necelých dvoch mesiacoch pisem znova :) Moj uzastny maly S:woohoo: edrik k nam zapadol akokedy sa tu narodil po 3 dnoch zacal opatrene sadat na prst a papat po tyzdni necelom sa zacal hrat a dneska ho pustame po byte hra sa snami beha mi po hlave a da mi aj :woohoo: pusinku len jedna vec stve!! ze stále dobe nie na obranu on si sedi na moheh ruke a drape si o mna zobacik vie to jemne a to je prijemne ale obcas zakvací dost silno a este si hudre :laugh: ked na neho zazeram :D navsteva sa ho bojí lebo ich to bolí :D ja si dako zvykam odnauci sa to? :D
Btw podaktorí ste mi to pisali ze andulky a macky su KO pricom moji dvaja milacikovia su dokazom opaku prikladam aj fotky :) HOPE U LIKE US ;)
pAPAPA
Prílohy:

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #6468 od
zodpovedaná téma: Re:HIERARCHIA MACIEK A ANDULIEK !
Ahoj Sima. To je super ze si rozumeju, ale nemusiis zakladat novu temu, staci ak napises do tej starej

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #6469 od
Ja by som aj napriek tomu určite neriskovala a nenechávala by som ich bez dozor. Človek nikdy nevie. Raz sa mačka \"zle vyspí\" a bude po andulke.

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #6473 od
Jani :laugh: pekne si to napisala ;)

• -ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #6475 od
A kto powedal ze su bez dozoru? :D okrem toho sisi by si to nedovolila lebo ona ma strasny respekt predomnou vpodstate som prenu postrah :D :D

• -ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 9 rokmi 4 mesiacmi #6477 od
Moja mamka keď bola malá mali korelu a mačku :laugh: Keď bola korela v klietke alebo na nich tak mačka bola v pohode, ale keď chodila korelka po zemi furt ju pozorovala a raz po nej chňapla...Našťastie sa korelke nič nestalo-okrem pár pierok(mačka mala trochu odretý čumák)museli sa nakoniec rozhodnúť = korela alebo mačka...

Čas vytvorenia stránky: 0.105 sekúnd
Andulka 2005 - 2018. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk