Topic-icon moje andulky

• Patrishia
  • Patrishia-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 7 mesiacmi #6911 od Patrishia
Patrishia vytvorená téma: moje andulky
mam dve andulky... mala by to byt samicka a samcek... ako prvu som si kupila samicku a o par dni neskor ( ani nie o tyzden) som si kupila druhu andulku, samceka.. samcek si na mna uz zvykol.. vylezie mi aj na prst..lenze samicka sa na mna nevie zviknut.. mam ju doma uz 3 mesiace aj viac a ako nahle sa knej priblizim zacne strasne skriekat alebo ma dobne.. newie mi niekto poradit ako si ziskat jej doveru?

dakujem:P

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

• .NessIE.
  • .NessIE.-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 6 mesiacmi #6962 od .NessIE.
.NessIE. zodpovedaná téma: Re:moje andulky
wyskúšaj na nu par trikow :P... napriklad dawaj jej jedlo z ruky...moses urobit aj dietu ze jej do klietky nedas jedlo a budes jej ho dawat iba z ruky.. ale.. ja si myslim ze to nepatri k najlepsim napadoom...snaz sa k nej vela rozpravat ... atd.. ona si na teba postupom casu zwyknem ked uwidi ze sa ta nebusi bat ;)

drziiiimm palce.. potom powedz ako to secko dopadlo.. :)

• Patrishia
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 6 mesiacmi #6984 od Patrishia
Patrishia zodpovedaná téma: Re:moje andulky
no.. uz to nedopadne nijak :( ... 2 juna mi obe moe krasnucke andulky uletely:(.. chytili ssme len samceka.. a ju sme uz nechytili:(... je mi za nou smutno ale.. co sa da delat.. ted mam namiesto nej Kerynku... ju krasnucka fialova.. a snou to je uz lahsie.. a dnes k tym dvom pribudli este dalsie dve andulky:) samicka a samcek:).. thaqze uz su 4:).. dufam ze mi uz ani jedna neuleti bo to uz asi neprezijem:(

• pepasisa
  • pepasisa-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 5 mesiacmi #6986 od pepasisa
pepasisa zodpovedaná téma: Re:moje andulky
neviem cim to bude ale aj moja samicka ma taku povahu-mozno je to v tych babach dane:laugh: .vcera som kupila samceka a ten sa od zaciatku javi uplne v pohode-akoby bol u nas vyse mesiaca.pokusim sa ho podla vasich rad skrotit ,tak mi drzte palce;)

• Patrishia
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 5 mesiacmi #6992 od Patrishia
Patrishia zodpovedaná téma: Re:moje andulky
drzim palce:).... potom powec ci sa podarilo:)

• pepasisa
  • pepasisa-ov Avatar
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 5 mesiacmi #7013 od pepasisa
pepasisa zodpovedaná téma: Re:moje andulky
po presnom tyzdni co mam novu andulku,som ich krmila z ruky a ta nova sa uz odvazila sadnut do dlane a dopapat zbytky :cheer: som z toho nadsena.aj som sa jej opatrne dotkla.je to na spravnej ceste k skroteniu :woohoo:

Čas vytvorenia stránky: 0.113 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk