Topic-icon NEsSiE a KiKa UwáDzAjú: veĽké problémy andulky neSsie.. :)

• .NessIE.
  • .NessIE.-ov Avatar Topic Author
  • okoloidúci
  • okoloidúci
pred 8 rokmi 4 mesiacmi #7074 od .NessIE.
.NessIE. vytvorená téma: NEsSiE a KiKa UwáDzAjú: veĽké problémy andulky neSsie.. :)
Ahojte,

to som ja NEssie, andulka ktorú budete zbožnovať presne ako ma zbožňuje Kika :cheer: .. som krásna, zdravá andulkaa .. čisto biela :)... Volám sa podla dievčatka z kikineho obľúbeného filmu... skoro o ničom inom nehovorí:huh: .. no hrôza.. Som u Kiki a jej rodičov doma asi mesiac ak nie dva, ale veľmi sa ich bojím :/..
keď som k ním dorazila v škatulke od tenisiek v ktorej ma priniesli bola som veľmi priateľská :) ... dala som sa ppohladkať na prušku a naučila som sa im vyplazovať jazyk:woohoo: ... aj keď to s ttým vyplazovaním jazyka som na druhý deń zabudla :/ .. no nič... takto sme si nažívali 4 dni, keď sa kikinemu tatowi zazdalo, že ma treba okúpať.. :blink: ... divné... ale ževraj by som sa mala rada kúpať .. kika ich presviedčala že ma ešte nemajú vyberať, že mi treba kúpiť do búdky vaničku a ja sa sama okúpem :) ..lenže... oni ma aj napriek tomu vybrali a okúpali vo VANI (v kúpelni), čím mi spôsobili traumu až do včerajška keď som sa konečne nechala pohladkať po chvostíku :) .. teraz tú moju traumu prekonávame :laugh: ... takže ... nikdy som nechcela vyleeťjeť z klietky :/ .. a tak mi dnes kika trošku pomohla a spoločnými silami sme ma dostali von z klietky :)tak som si tak poletovala po izbe... narážala som trošku do stien, ale neublížila som si :):).. takže ako som tak lietala .. sadla som si na plyšákovv :)... a tam som sedela a ani som sa nepohla :S ... keď už sa začalo ztmievať, rozhodila sa Kika, že mi toho lietania na dnes stačilo :/ .. a zobrala ma aj s plyšákom a priložila k búdke.. tak som tam teda vliezla aby sa nepovedalo .. lenže .. nikdy nechcem vyliezť kike na prst... čo má robiť aby som jej tam vyliezla?? o_O... skúšala ma postrčiť.. všetko .. lákaŤ na jedlo (ktoré jej nechcem jesť z ruky :P) ale ja som sa nenechala :dry: takže poradte jej prosím, aby bola spolojná :P

Please Prihlásiť or Chcete se zaregistrovať? to join the conversation.

Čas vytvorenia stránky: 0.091 sekúnd
Andulka 2005 - 2017. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovala firma holdysoftware.sk