Topic-icon Nezacelený "pupok" u mláďatka

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 7 mesiacmi #2423 od
Včera som si u môjho Bubíka všimla, že má na brušku malú chrastu. Dnes som ho našla v takomto stave (viď foto).
Na brušku má ako keby malý kožný mäkký výrastok, ktorý si \"podráždil\" tak, že mu krváca.K tomu všetkému som v stredu zistila, že má vápenku, tak mu ozobie natieram olejom. Tým, že ho ale musím vo voliérke kvôli tomu odchytávať, sa mu tá ranka na brušku otvára a krváca. Preto som musela s liečbou vápenky zatiaľ prestať.

Upravovaný príspevok: Jansa, v: 11/03/2007 19:21<br><br>Upravovaný príspevok: Jansa, v: 19/03/2007 14:02
Prílohy:

Prosím Prihlásiť pre zdieľanie konverzácie.

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 7 mesiacmi #2424 od
Odpoveď od na tému Re:Kožný nádorček?
Skočím s ním k veterinárovi, či sa s tým dá niečo robiť. Uvidíme... :unsure:
Prílohy:

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 7 mesiacmi #2426 od
Och to je hrozne. Ta vapenka ked je v zaciatocnom stadiu pocka.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 7 mesiacmi #2433 od
Boze to je strasnee!! Je neuveritelne smutne ked on je taky bielucky a ta krv!! Napis co povedal vetos... drzime palceky

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 7 mesiacmi #2434 od
Vápenka bude musieť počkať, ale neviem, či je to tým, že sa parazity olejom a arpalitom dusia, tak vyliezajú na povrch, ale je čoraz viac viditeľná nielen na ozobí, ale už aj na zobáčiku. Ranka sa malému zatiaľ zacelila a ani si ju nerozdráždil, tak dúfam, že sa to rýchlo samo zahojí. Každopádne sa poradím s veterinárom.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 7 mesiacmi #2444 od
Chudatko malicke. Vyzera to hrozne na tych fotkach, tolko krvi. Jani, ale on ten tvoj Bubik fakt vyzera ako baba...

Čas vytvorenia stránky: 0.125 sekúnd
Andulka 2005 - 2021. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovalo holdysoftware.sk
Tieto webstránky využívajú súbory Cookies. Ak pokračujete bez zmenenia nastavení súborov cookies, súhlasíte s ich použitím. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.