Topic-icon Ako je to s tym preperovanim?

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #5597 od
Odpoveď od na tému Re:Ako je to s tym preperovanim?
Niekedy zvykne pri vypadnutí letky brko trošku krvácať, prípadne má takú ružovú farbu na jeho konci. Je to úplne normálne. Ak je však krvácanie pravidelné a vyskytuje sa v čoraz väčšej miere a letky prestanú dorastať, iba vypadávajú, vtedy už môže ísť o francúzske pŕchnutie. Moje andulky mávajú občas ružové konce bŕk, z ktorých vyrastú zdravé pierka. Je to bežný jav, kvôli ktorému sa nie je potrebné nijako strachovať.

Prosím Prihlásiť pre zdieľanie konverzácie.

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #5605 od
Aha, tak ďakujem pekne za rady. Peria je stále viac, ale čo už s tými špuntmi:P . Dnes sme trochu preroboli klietku, tak dúfam, že sa skľudnia (ked nie sú vonku, stále sa naháňajú:silly: ). Ešte raz ďakujem.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #5613 od
Moji tohto času asi mesiac preperujú,takže sa asi čoskoro uvysávam do bezvedomia. :D Je teraz proste obdobie preperovania, a s tým musíme počítať. :)

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #5641 od
aj moja sa preperovala,až tak že mala skoro holé miesta,ale kúpila som jej taký sáčok na preperenie a do týždňa sa to ovela zlepšilo

Čas vytvorenia stránky: 0.113 sekúnd
Andulka 2005 - 2021. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovalo holdysoftware.sk
Tieto webstránky využívajú súbory Cookies. Ak pokračujete bez zmenenia nastavení súborov cookies, súhlasíte s ich použitím. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.