Topic-icon Tehotná alebo nie??....

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 8 mesiacmi #5415 od
Odpoveď od na tému Re:Tehotná alebo nie??....
ok ja som sa len pýtala.Tu sú fakt super ludia............
B)

Prosím Prihlásiť pre zdieľanie konverzácie.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 8 mesiacmi #5423 od
Keď začne párik hniezdiť, samička bude väčšinu dňa v búdke, sem tam sa ešte naje aj sama, ale akonáhle znesie prvé vajíčko, začne ju kŕmiť samček a samička bude opúšťať búdku iba na to, aby sa vyprázdnila, spárila so samčekom a trochu ponaťahovala. Čiže vaječnú miešanicu potrebujú obaja a potom hlavne mláďatká, ktorou ich neskôr rodičia kŕmia. Tú je preto potrebné dávať (vždy čerstvú) počas celého času hniezdenia, dokonca ešte aj mláďatám, ktoré už opustia búdku. Samozrejme popri tom je potrebná zmes prosa, ovocie, zelenina, sépia, piesok a pod. ;)

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 8 mesiacmi #5442 od
Aha dakujem velmi pekne za radu.Len mna strašne mrzí to že sa samička nechce nechať skrotiť a už ju mám mesiac ešte sa stále bojí takze neviem lebo som skúšala rozné metody a nič ked tam dám prst to je jedno ci z jedlom alebo bez neho bojísa a lieta po celej klietke podla teba je mesiac krátka doba na to aby sa dala andulka skrotiť ale bo to záleží len na andulke prosím porad mi odpust ze je to trochu mimo témi:)

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 6 mesiacmi #5751 od
vieš,andulka neskrotne za takú krátku dobu,mne skrotla andulka až po pol roku :-) BUD TRPEZLIVA

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 6 mesiacmi #5765 od
Veru, musíš byť trpezlivá...
A keď je samček krotký, venuj sa hlavne aj jemu aby krotký ostal, keď má spoločnosť tú tvoju mu treba menej...Kŕm na ruke trebárs toho samčeka a samička bude zvedavá a po čase tiež príde za samčekom a ochutná...

Čas vytvorenia stránky: 0.126 sekúnd
Andulka 2005 - 2021. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovalo holdysoftware.sk
Tieto webstránky využívajú súbory Cookies. Ak pokračujete bez zmenenia nastavení súborov cookies, súhlasíte s ich použitím. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.