Topic-icon Nase andulky

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 6 mesiacmi #4561 od
Odpoveď od na tému Nase andulky
pockat naucila sa to za pol roka alebo za jeden a pol roka? :P

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 6 mesiacmi #4572 od
Naucila sa rozpravat po intenzivnej vyucbe, ktora trvala cca od decembra 2006, prve slova vypustila von asi v aprili 2007, ale to boli iba take hatlaniny. Od cca juna uz povedala celkom pekne par slov a pomalicky sa uci nove a nove .... B)

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 6 mesiacmi #4577 od
Tak to je skvele...ja ma doma ktorku korelku a vela sa jej venujem a rozpravam jej...castoan nu cmukame a potom povieme pusu..to ju ucime a este fifi...ale ona sa naucila presne to cmukanie-tolkkrat v takom rytme ale slovo nie...a este vie zapiskat dve melodie a teraz ju ucime vypiskat z pesnicky Kukulienka : ajaj,kukukuk,sedela som na buku...ja newiem piskat :lol: ale mamina piska a ja som si to nahrala na mobil to piskanie a teraz uz mi z toho hrabe co to hra :woohoo:

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 6 mesiacmi #4616 od
Super Kika, tak dufam, ze budete robit pokroky, drzim paste. Frajerova mamina ma tiez korelku, vola sa Ferko a on sa naucil piskat jednoduchu melodiu, vie povedat svoje meno: ferko,ferinko a meno vie aj vypiskat. :)

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 2 mesiacmi #5261 od
caute mam tiez 2 andulky.volaju sa Riki a Tea.je to parik neviete ci by sa vedeli naucit ich mená?Rikiho mam uz 1 rok a Teu mam asi 1 tyzden.su v jednej velkej klietke.Riki je krotký a Tea sa uz naucila chodid na prst.a este ci by som im do klietky nemal dat budku.ODPOVEDZťE RýCHLO PLEASEEEEEEEEE!!!A MATE SIKOVNE ANDULKY

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 2 mesiacmi #5264 od
Tvoje andulky sa už asi ťažko naučia rozprávať. Na túto výuku sú vhodné mladučké andulky (cca do 6 mesiacov), ktoré sú zo začiatku chované osobitne, čiže po jednom \"kuse\".

Čas vytvorenia stránky: 0.137 sekúnd
Andulka 2005 - 2021. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovalo holdysoftware.sk
Tieto webstránky využívajú súbory Cookies. Ak pokračujete bez zmenenia nastavení súborov cookies, súhlasíte s ich použitím. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.