Topic-icon Nase andulky

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 2 mesiacmi #5268 od
Odpoveď od na tému Nase andulky
Budku im nedavaj...Teda pokial netuzis po potomkoch...Ak ano tak si o tom hlavne vela nastuduj uvaz ci mas co urobit s malymi a ci mas cas na starostlivost v case odchovu , lebo to nie je sranda ;)Kazde rano skorej vtsta a nachystat im vajicko, klicene prosko alebo tak a vela inych straosti... A ked sa neparia tak pockaj do jari :silly:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 2 mesiacmi #5272 od
kedy alebo v kolkých rokoch sa andulky zacinaju parit?:) :blink: lebo som to nikde nenasiel.pomozete pleaseeeeee:( ?

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 2 mesiacmi #5273 od
Zuska napísal:

Ahojte.My mame doma andulky dve. Pepinecko bude mat 2r. a Žltko ma vyše 1/2 roka. Pepinecko vedel vela slov, odkedy su dvaja...zabuda..Ale predsa len povie Pepinecko, Pepisko,pod sem,cau, cau, Zuzka, kavicka, chces,pockaj Mucko.. a glogota...ako ked lejete vodu..to sa od neho naucil aj Žltko...Obaja su uz ochoceni, takze jedenie s nami je normalne..sedenie na pleci tiez. A Pepisko sa rád bozkava..este sa aj natoci, kam.:kiss: Tesím sa z krásnych fotiek, ktore som si tu popozerala...:woohoo:

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 2 mesiacmi #5277 od
Milí chovatelia anduliek,
Mam dve andulky volaju sa tea a riki Mojím problémom je ze by som chcel mat malé andulky všetko som zariadil kúpil som im búdku a väčšiu klietku no tea sa nechce párit podla mna je to preto lebo je príliž mlada a preto sa chcem spýtat že v kolkých rokoch sa andulky začínajú párit. Všade som to hladal no nikde som to nenašiel poradili by ste mi?????prosííííííííííííím :(

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 2 mesiacmi #5286 od
Zle si hladal.Na odchov potomstva by mala mat samicka aspon rok,je potrebne zabezpecit potravu stimulujucu parenie (vid cast chov a odchov).Samotna budka na parenie nestaci,ak nema toho \"spravneho\"partnera,nepomoze ti ani potrava ani budka,len ho vymenit alebo si zabezpecit viac parov anduliek a dostatocny pocet budok.

Čas vytvorenia stránky: 0.163 sekúnd
Andulka 2005 - 2021. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovalo holdysoftware.sk
Tieto webstránky využívajú súbory Cookies. Ak pokračujete bez zmenenia nastavení súborov cookies, súhlasíte s ich použitím. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.