Topic-icon Nase andulky

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 10 mesiacmi #3183 od
Odpoveď od na tému Nase andulky
Fotky si nasla? pridala som ich do \"oddelenia\" Vase andulky...len mne sa tam dnes neda dostat... Meno Pepinecko bolo jasne...dostal to iste meno ako andulak u rodicov...ktory nam na smutok celej rodiny po 8r. odisiel do andulkoveho neba...Zltko bol povodne Čiko...ale to sa nam nepacilo... a kedze je zlty...tak mohol byt Zlatko, Kacicka, Kuriatko alebo Žltko...:silly:
ale hovorim ju aj Šiška... to sa mi paci. :whistle:
a s tými radami máš pravdu... už som sa tu dozvedela vela..a verim, ze sa este docitam...ked sa cez volny den pustim do toho :-)
Prílohy:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 10 mesiacmi #3192 od
Ano, uz som nasla fotocky, ... pekneee, peknee ;)

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 10 mesiacmi #3195 od
Zuska, takže vitaj v klube \"bláznivých andulkárov\" :laugh:
Neboj, nie si jediná, je nás pomerne dosť ;)

Budem rada, keď sem budeš pravidelne prispievať a podelíš sa s nami o svoje radosti aj starosti, len pri tom nezakladaj nové a nové témy. Ak sa chceš vyjadriť k niečomu, čo je tu už rozoberané, prispej tam (napr. o hovoriacich andulkách tu už témy sú), dobre? :)
Čo sa týka videa, tak tento web zatiaľ nedáva možnosť, aby ho sem vkladali členovia. Môžeš sem ale hodiť na neho link, ak máš možnosť dať ho na nejaký \"vlastný\" server, prípadne mi môžeš niečo poslať a ja sa to tem pokúsim dať, oki?
Veľa zdaru pri andulkách. :)

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 10 mesiacmi #3199 od
Jansa ale videa sa daju dat tak, ze das vyberte subor pre prilozenie ked pises novy prispevok do fora. Alebo to je tak ze sa tu daju vlozit subory nie vsetkych formatov? asi to bude tak

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 10 mesiacmi #3201 od
Veď som to písala... môžete sem hodiť link na video priamo do fóra, alebo ho pošlete mne a ja ho vložím k mojim videám... tak som to myslela Tomi ;)
Formát je klasický mpg, prípadne MOV a pod.... veľkosť do 5 kB.<br><br>Upravovaný príspevok: Jansa, v: 26/05/2007 20:15

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 6 mesiacmi #4531 od
My mame doma samicku a vola sa Pukie. Tiez zacala pekne rozpravat, sice to trvalo tak 1/2 rok, ked nieco zo seba vypustila, ale zato to stalo za to, vie povedat Pukie, Pukino, Pukinko, (este za cias co sme si mysleli, ze to je samcek)potvora, katka, katus, no co, ahoj, ahojky, ahoj ty potvora, dobre a kopec slov, ktore este nie su zrozumitelne ... :silly:
Takze vsetci co neverili, ze sa aj samicka nauci rozpravat mozu pokojne uverit. Sice to stalo kopec casu a este aj stoji, ale inak to podla mna ani nejde, ak sa im clovek nevenuje, tak sa nic nenaucia. Najprv sme si mysleli, ze mame samceka tak sme ho volali Puky ale nakoniec sa ukazalo, ze je to veeelmi sikovna samicka Pukie :P
Prílohy:

Čas vytvorenia stránky: 0.147 sekúnd
Andulka 2005 - 2021. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovalo holdysoftware.sk
Tieto webstránky využívajú súbory Cookies. Ak pokračujete bez zmenenia nastavení súborov cookies, súhlasíte s ich použitím. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.