Topic-icon Jansa

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 7 mesiacmi #941 od
Jansa bolo vytvorené
Takže som sa trošku pohrala a tu máte moju fotku.
Dokonca sa mi podarilo dať do jedného záberu aj celú moju momentálnu vtáčiu pospolitosť (dúfam, že som na nikoho nezabudla :) ).
<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 11/12/2006 20:22
Prílohy:

Prosím Prihlásiť pre zdieľanie konverzácie.

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 7 mesiacmi #942 od
Odpoveď od na tému Re:Jansa
Zároveň chcem týmto požiadať momentálnych členov klubu, či sem môžem zverejniť niektoré naše doterajšie fotky (Nika, Darmodej, Letuška, FOX...)z našich doterajších \&quot;podujatí\&quot;, prípadne fotky, ktoré ste mi zaslali.
Taktiež chcem týmto osloviť nových členov klubu, ak majú záujem mať v tejto téme svoje osobné fotografie, nech ich sem vložia, prípadne mi nejaké zašlite na e-mail, ja ich prípadne upravím a vložím ich sem.
Ďakujem. B)

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 7 mesiacmi #1099 od
jani, pekne si to urobila-ved ty si doslovo obkľúčená andulkami :cheer: ale anduliek nikdy nie je dosť, ešte sa na ten obrázok nejaká tá andulka zmestí ;) ale od chovateľaaa :P

PS dávam súhlas na zverejnenie mojich fotografii :kiss: zároveň konštatujem, že admin postupoval v súľade so zákonom o ochrane osobných údajov a vyžiadal si súhlas na ich zverejnenie :lol:

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 6 mesiacmi #1755 od
neviem ci ratam dobre ale si si ista ze ich mas len 12? alebo stracam prehlad?...
inak aj moje mozes zverejnit lebo lepsie to uz aj tak nebude :p

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 5 mesiacmi #1782 od
Doooobre Heli, ak ešte niečo \&quot;slušné\&quot; nádem, hodím vám sem fotočky :P A môžem aj Jožka? :silly:

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 5 mesiacmi #1784 od
hihi tak to bude tazke najst nieco slusne :D jozka sa musis opytat, ale nemyslim ze by mu to malo nejak velmi vadit :)

Čas vytvorenia stránky: 0.163 sekúnd
Andulka 2005 - 2021. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovalo holdysoftware.sk
Tieto webstránky využívajú súbory Cookies. Ak pokračujete bez zmenenia nastavení súborov cookies, súhlasíte s ich použitím. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.