Topic-icon Prečo??

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 1 mesiacom #6394 od
Prečo?? bolo vytvorené
Bože prečo prave mne samička poviem to takto v nedelu podvecer som krmil na podlahe nic nebolo ked som sa dnes rano zobudil siel som kuknut andulky a napodlahe bolo praskle vajco a jedno bolo ulne rozbite.. nebolo to ani tak vajco ako keby neaka supa a zlte roztecene..... vihodil somto s podlahi a dnes sa zase parili ja neviem co stym?? dik za rady...

Prosím Prihlásiť pre zdieľanie konverzácie.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 1 mesiacom #6397 od
Odpoveď od na tému Re:Prečo??
To sa občas stáva aj skúseným chovateľom. Nerob nič, nechaj to na andulky. Ak by sa to opakovalo, ja osobne by som ten párik tento rok nenechávala hniezdiť a počkala by som do jari.

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 1 mesiacom #6407 od
Mno :D a je po probleme oby dve sa pustili do znasky vyzera to tak ze narraz zacali takze zajtra by mali mat uz druhe kazda.. uvidime ako to dopadne..

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 1 mesiacom #6420 od
Mnooo a zasa mi tu cosi nejde do hlavy minuly tyzden v stredu zacali obidve mali prve piatok druhe nedelu tretie utorok s tvrte a stvrtok by malo byt piate lenze zelena dnes zniesla piate cize o den skor ako je to mozne?? vadi to??? dakujem

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 1 mesiacom #6421 od
Nevadí, nikedy sa to stane...

A k tomu problému. Minulý rok môj párik zahniezdil, v prvej znáške tri maé andulky, z toho 2 samica zrejem zabila, z jedného je krásna samica :) Keď malé opustilo búdku samica začala znášať vajíčka o5 no po prvom vyliahnutom a a zabitom mláďati začala zlostne hrabať a vyhodila všetky vajíčka von z búdky a rozbila ich. Tak som jej búdku odobrala a teraz to skúšame znova. Samica má tri vajíčka na ktorých poctivo sedí a ja dúfam, že sa nebude opakovať to čo minulý rok.

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 1 mesiacom #6425 od
Aha dakujem mno ta zelena co mala oden skor zniesla tu stredu pricom mala stvrtok a potom mala piatok sieste a dalsia to tiez sprawila mala mat stvrtok zniesla az sobotu piate... mno dufam ze sa nic tym neovplivni....

Čas vytvorenia stránky: 0.094 sekúnd
Andulka 2005 - 2021. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovalo holdysoftware.sk
Tieto webstránky využívajú súbory Cookies. Ak pokračujete bez zmenenia nastavení súborov cookies, súhlasíte s ich použitím. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.