Topic-icon Piesok alebo zem

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 9 mesiacmi #5220 od
Odpoveď od na tému Re:Piesok alebo zem
ja mam taky maly problem... moja andulka nejak prestala papkat piesok a netusim preco. asi dva roky ho zobkal, no zrazu prestal. aj som ho chcela nejak prekabatit, ze som mu vymenila misku s pieskom a misku so zmesou, ale nepomohlo. da sa s tym nieco robit?

Prosím Prihlásiť pre zdieľanie konverzácie.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 9 mesiacmi #5226 od
Nekúpila si nejaký iný a ten mu proste nechutí? Alebo ho proste momentálne nepotrebuje a má dosť vápnika. To je ako u ľudí. Ak má človek napr. neskutočnú chuť na hrášok, hovorí sa, že má málo železa a telo si proste žiada svoje ;)

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 9 mesiacmi - pred 13 rokmi 9 mesiacmi #5233 od
nie, nedavala som mu iny, lebo som kupila davnejsie asi 2 kila a aby ho vyjedla 1 andulka, tak to dost dlho trva. ale velmi rad \"ohlodava\" sepiovu kost, tak to bude mozno tym. ja len ze aby mu nechybali nejake vitaminy alebo vyziva.
Posledný krát upravené:pred 13 rokmi 9 mesiacmi

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 8 mesiacmi #5468 od
Odpoveď od na tému KIKA3013 :))
kika3103: zaujímavé...keď máš 2 krmítka, kde máš potom vodu?? :)

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 8 mesiacmi #5480 od
Odpoveď od na tému Re:KIKA3013 :))
Tara, vodu dávame andulkám prevažne do napájačiek, prípadne do misie, či iných krmítok, pretože máme pre ne dostatočne veľké klietky, kam sa krmítok zmestí aj 10 ;)

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 7 mesiacmi #5523 od
Odpoveď od na tému Re:KIKA3013 :))
tara:Momentalne mam tri satle krmitka, nerezovu misku s vodou a nerezpvumisku na ostatne veci, ktoru maju ked im dam dake fajnotky ;)

Čas vytvorenia stránky: 0.111 sekúnd
Andulka 2005 - 2021. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovalo holdysoftware.sk
Tieto webstránky využívajú súbory Cookies. Ak pokračujete bez zmenenia nastavení súborov cookies, súhlasíte s ich použitím. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.