Topic-icon Nechce zeleniu a ovocie

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #4937 od
Odpoveď od na tému Nechce zeleniu a ovocie
No u mňa tá tvoja princezná milovala mrkvu, púpavu a \"kuračku\". Ja im mrkvu strúham a dávam do misky, ktorú stále používam iba na zeleninu. Jablko im napríklad odkrojím ako mesiačik a pricviknem štipcom niekam k hornému bidlu, prípadne ho prestrčím cez pletivo. Za pár minút je \"po ňom\" :D Prípadne im miešam strúhané jablko s mrkvou... Máš vidieť tú bitku :D

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #4948 od
No, ja som mala stastie. Nas Jean zozere vsetko a zvedavost je krasna vlastnost a zavist tiez. Takze oni sa o to idu potrhat, aj ked vidim, ze niektorym nieco nechuti, ale ozobavaju to a potom vyfrkuju :D jean miluje a po velkych kusoch si bere pupavu a jablko. A boji sa, aby mu to nezozrali :cheer:

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #4955 od
No, jablko maju stieredavo v roznych variaciach, mrkvu tiez, cuketu atd. Ale ked ich zaujima iba spolupraca pri trhani papieru na spodku klietky a muckanie sa navzajom (80% dennej aktivity :)) Zatial asi ziju z lasky (a prosa). A mam pocit,ze co nevyskusa Samko, to nezaujima ani Bubku a tak je to asi aj s tou mrkvou. ...trpezlivost ruze prinasa.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 5 mesiacmi #4956 od
Moje andule sa nedotkli takychto zdravych veci dokym sa im nevyliahlo male...ale tiez nezjedia vsetko...len vajicko s mrkvou...jablko vyhadzuju :D ... tak isto spapaju aj raciky a naklicene proso...to papali este aj v case parenia :)

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 1 mesiacom #5527 od
mám ten istý problém, nechcú jesť zeleninu ani ovocie..ale ja si už nejako poradím B)

Čas vytvorenia stránky: 0.134 sekúnd
Andulka 2005 - 2021. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovalo holdysoftware.sk
Tieto webstránky využívajú súbory Cookies. Ak pokračujete bez zmenenia nastavení súborov cookies, súhlasíte s ich použitím. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.