Topic-icon Ochutena sepiovka

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 1 mesiacom #6408 od
Ochutena sepiovka bolo vytvorené
Mamina minule kupila pre andule ochutenu sepiovku - cokoladovu. Normalna sepiovka ale na povrchu niecim potreta, niecim cokoladovym. Vraj mali aj pomarancovu a citronovu. Stretla som sa s tym prvy raz. Lilly to samozrejme schrumala za par dni, ta sa s nicim velmi nepara. Neviem ako dlho je to na trhu, ale nie je to len nejaky nepodareny vymysel? Nemoze to andulkam nejako uskodit???

Prosím Prihlásiť pre zdieľanie konverzácie.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 1 mesiacom #6409 od
Odpoveď od na tému Re:Ochutena sepiovka
Viem, že sú rôzne farebné minerálne bloky, ale ochutené sépiové kosti som ešte nevidela. Hádam výrobcovia vedia, čo predávajú....

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 1 mesiacom #6410 od
Odpoveď od na tému Re:Ochutena sepiovka
No v to dufam, lebo by ma porazilo keby to malo byt len nepodareny marketingovy tah... Ale takto paradoxne to je aj s jedlom pre babatka. Existuju cele zoznamy toho co babatko v istom veku nesmie jest, lekari zakazuju, pripadne nedoporucuju a napriek tomu existuju plne regale prave takehoto jedla...

Čas vytvorenia stránky: 0.250 sekúnd
Andulka 2005 - 2021. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovalo holdysoftware.sk
Tieto webstránky využívajú súbory Cookies. Ak pokračujete bez zmenenia nastavení súborov cookies, súhlasíte s ich použitím. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.