Topic-icon hrabanie

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 8 mesiacmi #4910 od
hrabanie bolo vytvorené
mám problém s mojou andulkou, neustále mi odhrabáva piesok z rohov klietky, čo mám s tých urobiť. dakujem

Prosím Prihlásiť pre zdieľanie konverzácie.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 8 mesiacmi #4911 od
Odpoveď od na tému Re:hrabanie
no co sa tyka piesku to neviem lebo mam noviny v mojej klietke a dost casto sa stava ze sa s novinami zabavaju a potom je kadejako.myslim ze sa len zabava skus jej dat konariky nak ma co obhryzat.aspon tolko odomna skusenejsi mozno poradia daco ine.:)

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 8 mesiacmi #4917 od
Nesypať jej piesok na dno klietky, ale iba do mištičky. Andulky nepotrebujú mať dno klietky vysypané pieskom. Stačí papier, alebo noviny.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 3 týždnami #6303 od
a ozaj, nemozu sa z novin alebo z hocijakeho papiera otravit?brat hovori ze ano, tak sme jej tam dali piesok a teraz som z toho zmatena

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 3 týždnami #6311 od
Ja im dávam svojim noviny, časopisy, papier, proste čokoľvek. Nezvyknú to žrať. Ak by tvoje andulky vyžierali noviny, proste im daj na spodok klietky čistý kancelársky papier. Z piesku máš zbytočne bordel. ;)

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 2 týždnami #6313 od
aha, dobre diky moc...lenze nedavno sme kupili mensie vrece s takymi debilinkami co sa dava papagajom na dno klietky, tak to najprv musim minuta potom im budemdavat uz len nejaky ten papier:)

Čas vytvorenia stránky: 0.113 sekúnd
Andulka 2005 - 2021. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovalo holdysoftware.sk
Tieto webstránky využívajú súbory Cookies. Ak pokračujete bez zmenenia nastavení súborov cookies, súhlasíte s ich použitím. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.