Topic-icon Micky a jeho papagaje

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 3 mesiacmi #6319 od
Odpoveď od na tému Re:Micky a jeho papagaje
A tu su vsetci traja surodenci.
Prílohy:

Prosím Prihlásiť pre zdieľanie konverzácie.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 3 mesiacmi #6320 od
Kraasne:)
Lutino su obidvaja samcekovia? Mozno by som mala zaujem, lebo sestra ma odomna teraz jednu andulku a sa mi zda ze je jej samej trochu smutno.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 3 mesiacmi #6322 od
Krásni drobci, ale nepredávaš ich trochu pridraho? ;)

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 3 mesiacmi - pred 13 rokmi 3 mesiacmi #6324 od
Ďakujem.
weri: Pravdepodobne sú obaja samčekovia ale neviem to na 100%. Pretože lutinače sa ťaško rozoznávajú.

Jansa: Ručne dokrmené papagáje sú vždicky drachšie ako normálne odchované pod rodičmi. Pretože je tam pomerne ťašká starostlivosť o mláďatá. Treba mláďatá pravidelne krmiť a to je jedno či je 5:00 ráno alebo 11:00 večer. Keď maličké potrebujú papať tak potrebujú. Po rozhovore s jednim známim z CZ, odchoval už dosť ručne dokrmovaních anduliek. Je táto cena sním rovnaká, akúrát je tu len jeden rozdiel že tieto sú v Sk a jeho boli v Kč.
Posledný krát upravené:pred 13 rokmi 3 mesiacmi

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 2 mesiacmi #6326 od
Cena je w pohode B) ..Ja som na nete raz narazila na takú stránku, čo mala jedna chovateľka , ktorá ručne dokrmovala andulky. Nič iné, iba andulky. Cena za jednu andulku bola 500SK...a ľudia ich kupovali, kto by predsa nechcel krotkého miláčika, že?? :P .....ináč drobci sú zlatí, hneď by som brala, keby som mala voľné miesto:unsure:

Čas vytvorenia stránky: 0.152 sekúnd
Andulka 2005 - 2021. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovalo holdysoftware.sk
Tieto webstránky využívajú súbory Cookies. Ak pokračujete bez zmenenia nastavení súborov cookies, súhlasíte s ich použitím. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.