Topic-icon Luciine vtacie milaciky

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 10 mesiacmi #974 od
Odpoveď od na tému Re:Luciine vtacie milaciky
Tomulino, aka farba?

Nika, nemusis sa :blush: , ved keby nebolo teba, nebolo by stromu...

Chcela som tam vsetky fotky vlozit do toho jedneho prispevku, ale ked som ich tam vsetky nacitala, tak sa mi zobrazili ako tri rovnake obrazky. Potom som sa s tym trochu hrala, ale dal sa mi vlozit uz len file a nie obrazok, no nakoniec bol vysledok taky nijaky.. fotky sa mi tam nepodarilo dat. Takze tu este pripajam foto nasho noveho vtacieho sidla:

Este, ze mame v trojizbovom byte jednu pracovnu, kde podla slov mojho manzela maju vtaky tristvrte izby :woohoo: a on iba maly kutik :lol: :silly: :lol: . Ubohy manzel, asi mu urobim volieru, aby mal vybeh :laugh:<br><br>Upravovaný príspevok: Lucia, v: 12/12/2006 22:22
Prílohy:

Prosím Prihlásiť pre zdieľanie konverzácie.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 10 mesiacmi #975 od
Lucka, zo srdca mi hovoris :laugh:
U nas to vyzera presne rovnako... pracovna.... ;)
Vidim, ze vtaci strom sa tvojim drobcom veeeeeeelmi paci :P<br><br>Upravovaný príspevok: admin, v: 13/12/2006 08:00

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 10 mesiacmi #979 od
Lucia napísal:

Este, ze mame v trojizbovom byte jednu pracovnu, kde podla slov mojho manzela maju vtaky tristvrte izby :woohoo: a on iba maly kutik :lol: :silly: :lol: . Ubohy manzel, asi mu urobim volieru, aby mal vybeh :laugh:&lt;br&gt;&lt;br&gt;Upravovaný príspevok: Lucia, v: 12/12/2006 22:22

:woohoo: :laugh: :laugh: Všade rovnaky scenár...Ako by som toho môjho počula:laugh:

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 10 mesiacmi #995 od
Ja mam volieru z mojej izby...
Ten stromcek je super!! Skus tam doplinit este dajake hracicky a bude to uuuplne idealne:lol:

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #1282 od
KROTENIE ZLEJ LILLY
Vsetko dobre v novom roku! Neviem ako vy, ale jedno z mojich novorocnych zelani bolo, aby Lilly :evil: dostala trochu rozum a skrotla. Naposledy ma tak nastvala.. to nie je andulka - to je prevteleny dravec... Strcila som jej do klietky ruku, v ktorej som mala kusok vajicka, milo som sa jej prihovarala a myslela som si, ako jej dobre urobim.. Figu borovu! Chvilu si zamlaskala, videla som, ze uz uz si da.. ale nahle si to rozmyslela, preskocila moju ruku a od zadu sa na mna vrhla... celkom tam kde sa moja ruka pritlacala k dvierkam, cez ktore by krpana mohla zdrhnut a utocnym sposobom mi dohryzla ruku... :evil: Mrcha mala... toto nie.. takto si krotenie nepredstavujem. Na druhy den som ju potom zobrala a isla som ju okupat. Trochu som ju ocliapala vodou, ale drzala som ju v ruke, aby nezdrhla. Bol z nej maly krasny zmok, :kiss: ktoreho som takeho bezmocneho drzala na rukach a hriala vlastnym dychom. Uplne som jej prepadla, taka bola rozkosna a dobra. Ked som si myslela, ze uz je sucha a moze lietat, nechala som ju nech si teda polieta... Ale kdeze.. Preletela tak sotva pol metra a bola na zemi. Asi si uvedomila, ze to vzduchom nepojde,tak sa vydala na put po nohach. Nestihla som za nou ani dojst a zaliezla za skrinku, ktora susedila s velkou skrinou. Povedala som si: zbehnem po lampas, zasvietim a ona ako kazda ina andulka vylezie za svetlom. Ano, ale to by nemohla byt Lilly. Ta velka skrina bola z troch stran obita az po zem doskami a len ta zadna strana bola duta a nasa krpana si tam nasla svoj ukryt :huh: . Ja som vam ludia fakt skusala kadeco... svetlom ju lakat, volat, prihovarat sa ale ona nie :(. Pomaly som potom odtiahla tu malu skrinku, aby som sa dostala az blizko ku nej. Najrozkosnejsia bola ked len tak na chvilu vystrcila hlavu a jednym okom pozerala von. Ale o chvilu bola naspat zalezena :blink:. Potom som zobrala Berrynka a chudacika mojho som ho tam pekne v ruke prilozila, nech ho vidi. Na chvilu zase vykukla... nepomohlo... Uz som bola fakt zufala... Posledne co ma napadlo, ze vypustim vsetky tri ostatne andule von z klietky, nech lietaju a hlavne nech skriekaju... Tak som ich pustila a pekne veselo ich pobadala nech narobia prievan... Mala sa ukazala asi do pol tela a dokonca zacala komunikovat... Slava... Zobrala som sa s lampasom prec a nechala to na volu boziu... a to bolo konecne to prave... o chvilu bola von.. este stale trochu mokra a trochu zaprasena... :side: Ach, Lillisko... ty si mi dala zabrat.

Ponaucenie z tohoto pribehu: Lilly je od vtedy dobra (klop,klop) uz nehryzie, asi je to ako z v tom filme, co mal chlap svorku psov a az ked vodcovi zahryzol do ucha, svorka mu zacala verit. Uz sa ani tolko nevrti, nestrka hlavu kde kade a uz si od vtedy nezlomila chvostove pero. Dokonca si uz cisti pekne perie, takze nevyzera ako bezdomovec. :)

Doporucenie: doma to urcite neskusajte! :dry:

<br><br>Upravovaný príspevok: Lucia, v: 08/01/2007 10:51
Prílohy:

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #1286 od
pekne ti dala...ale vsetko zle je aj na nieco dobre...ta fotka je uzasna

Čas vytvorenia stránky: 0.194 sekúnd
Andulka 2005 - 2021. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovalo holdysoftware.sk
Tieto webstránky využívajú súbory Cookies. Ak pokračujete bez zmenenia nastavení súborov cookies, súhlasíte s ich použitím. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.