Topic-icon Luciine vtacie milaciky

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #1289 od
Odpoveď od na tému Re:Luciine vtacie milaciky
To je skvele!! Cize ty si myslis ze tym, ze si ju mala v rukach ti skrotla? pravda na tom bude. Lebo ja ked som bol cca 1 mesiac prec od anduliek tak som prisiel a Cipa bola uplne diva ani na prst nesla... no ja som ju zobral \"surovo\" s klietky (zobral som ju do dlani) a trochu som ju hladkal potom som ju pustil nech si leti a ona pristala na skrini. Isiel som k nej a a ponukol jej prst aby si sadla. Sadla si cize s toho usudzujem, ze tym ze som ju drzal v ruke tak mi opat skrotla.
Lucia myslel som tu farbu na chrbte na tvojej andulke... prepac ale jej meno neviem:blush:

Prosím Prihlásiť pre zdieľanie konverzácie.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #1293 od
Lucka ty si expert...Tak dobre som sa nepobavila už dávno:laugh: Vidím,že u teba mám už tiež svojho favorita...pozdravuj Lily a môžeš ju za mňa aj vypusinkovať :evil: :laugh:

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #1297 od
Hahahah ta je zlataa :D ta fotka je uuzasna! Teliatko male to je :)

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #1303 od
Veru, dala mi poriadne zabrat... Som sa tak bala o nu. Ved keby sa jej nechcelo vyliezt tak neviem co by sme robili. Ale nastal ten prelomovy bod B) , kedy trochu skrotla. Napriklad Berrynko ten sa dlho bal, on je taka povaha, a stale ked som k nemu sla a skusala ci mi vystupi na prst, tak cuval... Chicken bola davno krotka, ale on nie. Radsej sa dal chytit do ruky, akoby doveroval mojmu prstu. No a raz som ich zobrala z klietky a polozila som si ich na kolena a svietila len taka lampicka, ktora osvetlovala len tu oblast kde boli oni a ja a tam mi zacal prvy raz obrhyzat prsty - osmelil sa. Od vtedy im uz ide na prst a jeho dovera je lepsia a lepsia. :cheer:

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #1330 od
Hehe.. toto som už niekede videla... ;)
Podobné príhody som bežne zažívala pri malých drobúšikoch, ktorí ešte nevedeli čo so sebou, keď som ich oddelila od rodičov a náhodou niektorý z nich zablúdil v izbe za nábytok...
A tie ich vykukovačky... :P Nádhera... hehe... :lol:
Sú to jednoducho naše zlatúšiky. :kiss:

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 14 rokmi 9 mesiacmi #1405 od
Ucim moje pipenky poslusnosti. Teda aj tie ostatne tri, lebo od kedy mi Jergus kazi moralku v druzstve, musim im venovat extra pozornost. Takze aj tito traja sa ucia novym kuskom. Vezmem si ich pekne do chodby a tam mi poslusne sedia na ruke, az kym ich nedam na zem, sadnem si ku nim a pozorujem ich diskusny kruzok a to ako sa Berry snazi Jerugsovi stupit na chvost, pricom Jergus stale uteka, vsak je nejaky chlap a tak sa Berry pekne vozi :laugh: :laugh: a Chicken len nechapavo beha za nimi a sem tam sa snazi pobozkat jedneho a potom zase druheho ale len do vtedy, kym sa jej to nesnazia opatit rovnako :whistle: .

Prílohy:

Čas vytvorenia stránky: 0.121 sekúnd
Andulka 2005 - 2021. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovalo holdysoftware.sk
Tieto webstránky využívajú súbory Cookies. Ak pokračujete bez zmenenia nastavení súborov cookies, súhlasíte s ich použitím. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.