Topic-icon Urcenie pohlavia

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #6144 od
Odpoveď od na tému Re:Urcenie pohlavia
No cital som o tom nieco, ze jeden samcek pre dve samicky nie je bohvieco, tak ale skusim to :) . Hadam bude ten samcek vitalny a bude to vsetko stihat, ved mne by sa tiez pacilo mat dve samicky :laugh: . Ale uvidim este, mozno budu aj dvaja samcekovia, len si musim byt isty pohlavim...

Prosím Prihlásiť pre zdieľanie konverzácie.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 4 mesiacmi - pred 13 rokmi 4 mesiacmi #6145 od
Tak tu je lepšia fotka ... dúfam.
Prílohy:
Posledný krát upravené:pred 13 rokmi 4 mesiacmi

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 4 mesiacmi - pred 13 rokmi 4 mesiacmi #6147 od
Je to samcek ako vysity,o tom nie pochyb.Bolo to vidno,uz z tej prvej fotky.Takze nechapem,o com ta debata.Samicky maju ozobie bledomodre s bielymi okrajmi vid pohlavie andul tu na tejto stranke www.andulka.sk/content/view/10/45/
Tento samcek ma uz po prvom prepereni a ozobie sa mu uz nezmeni ;)
Posledný krát upravené:pred 13 rokmi 4 mesiacmi

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #6150 od
Ano 100% samček ;)
na prvej fotke sa mi tá modrázdala oveľa svetlejšia a viac biele okolo, z tejto fotky je to však lepšie :)

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #6159 od
podla mna jednoznacny samcek a tiez to bolo vidno z prvej fotky. ale je mi jasne, ze kazdy mame iny monitor, ine nastavenie farieb a tak nie kazdy vidi jednu farbu rovnako.. asi preto ta debata.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 13 rokmi 4 mesiacmi #6164 od
Možno to vyznie divne, ale zaujímavé je, že napriek tejto detailnejšej fotke musím povedať, že skutočnosť je trošku iná. Ono totiž toho bieleho miesta okolo nozdier je viac a takisto tá tmavomodrá, ako vidieť na obrázku, v skutočnosti nie je až taká tmavá. Nechápem tomu. Včera som urobil niekoľko fotiek, no ani jedna sa mi nezdá, že by dôveryhodne zobrazovala skutočnosť. Asi mám zlý foťák. Čo už, budem veriť tomu, že mám samčeka ...

Čas vytvorenia stránky: 0.278 sekúnd
Andulka 2005 - 2021. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovalo holdysoftware.sk
Tieto webstránky využívajú súbory Cookies. Ak pokračujete bez zmenenia nastavení súborov cookies, súhlasíte s ich použitím. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.