Topic-icon co mam robit ak andulka...

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 12 rokmi 9 mesiacmi #6294 od
Odpoveď od na tému co mam robit ak andulka...
dneska sa santili jedli pili hralisa so sebov a cistili aj pozerali do zrakadielka ale sa ma bali.:cheer: :cheer: :lol: :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 12 rokmi 9 mesiacmi #6304 od
no ja mama taky problem, ze moja Nika sa tiez nehrava s hrackami. uz ju mam dlho, uz mi prileti aj na prst a papa z ruky ale hracky uplne ignoruje. so zrkadlom sa hra len s tym co mam na stole, to co ma v klietke tak ju nezaujima. a mimochodom, trvalo mi asi mesiac kym som ju skrotil tak, ze mi sama prileti na palec, alebo na zavolanie. je to normalne alebo je nejako nadpriemerne inteligentna :laugh: :laugh: :laugh:
Prílohy:

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 12 rokmi 9 mesiacmi #6307 od
No sikovna je. To je presne tak ako u ludi, niektori su extroverti, niektori skor uzavreti, tak a ty si mal to stastie, ze si natrafil na spolocensku andulku, ked sa tak rychlo naucila :-)

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 12 rokmi 9 mesiacmi #6309 od
Mesiac je úplne v pohode... Iným to trvá aj oveľa dlhšie. Len tak ďalej. ;)

• -ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 12 rokmi 8 mesiacmi #6335 od

Nazdar vsetci dneska som si pred troma hodinami kupila andulku dala som ju do klietky a sedela bez pohnutia viem je to normalne je strasne krasny ale mam podozrenie ze je to samicka je to este mlada andulka tak dufam ze sa nauci aj na prst alebo aspon nieco a nebude nespokojna :) teraz sedi a spinkaaa ked sa zobudi dam mu jablcko :) skusim :) Ak mate dake rady alebo podobne rada si vypocujem a tiez rada pokecam o vtacikoch papa :)Nova clenka Sima :)

BTW vola sa Cedrik :) SEdy je :D

• -ov Avatar Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 12 rokmi 8 mesiacmi #6337 od
to sa stalo aj mne az na to ze nespala nebala sa ma v tedi neviem preco asi mala sok.na druhi den som ju pustil si polietat po izbe ti to radsej nerob.ale dnes ma samceka a volier tak je happy krotim ju uz aj zobe z ruky ale sa ma boji ale viem ze to sa spravi potrebuje cas.pokojne sa pitaj dalej.:) :)

Čas vytvorenia stránky: 0.144 sekúnd
Andulka 2005 - 2021. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovalo holdysoftware.sk
Tieto webstránky využívajú súbory Cookies. Ak pokračujete bez zmenenia nastavení súborov cookies, súhlasíte s ich použitím. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.