Topic-icon Moje prve andulky

Viac
pred 10 rokmi 2 týždnami #7819 od amismVor
Moje prve andulky bolo vytvorené amismVor
Kupila som si andulku,vraveli,že to je samcek,aby mu nebolo smutno,kupila som druhu s tým,že chcem samicku.Ale ako sa na nich pozeram,a ked som si precitala o poznavacich znakom samca a samicky,tak sa mi zda,že su to obe samicky.Maju vraj cca 4 mesiace,Ozobie maju od zobacika jemne modre tak po dierky,ostatne maju biele.Ked som ich dala doopy,zacali sa kusat,sklbu sa o hlave.Chcela som parik,mam dokupit samceka starsieho na ktorom je už pohlavie zretelne vidiet alebo nechat ich a oni sa skamaratia po case.Taktiež by som ich chcela aj zacat pustat,ako na to?Dakujem

Prosím Prihlásiť pre zdieľanie konverzácie.

• AbizyanoSes
  • AbizyanoSes-ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 9 rokmi 11 mesiacmi #7849 od AbizyanoSes
Odpoveď od AbizyanoSes na tému Re:Moje prve andulky
Dosela samicka moze mat nadnozdrie bledomodré s bielymi okrajmi okolo nozdier alebo hnede.
Ak maju nadnozdrie uplne modre tak to bude samec.:)

• Viki
  • Viki-ov Avatar
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 9 rokmi 11 mesiacmi #7853 od Viki
Odpoveď od Viki na tému Re:Moje prve andulky
Nechaj ich nech si zvyknu,pokial netecie krv nic sa nedeje.

Viac
pred 9 rokmi 11 mesiacmi #7862 od amie16find
Odpoveď od amie16find na tému Re:Moje prve andulky
Podla mna ak cielom mat par nebol chov mladych anduliek ale aby mu nebolo smutno tak kludne. Drzim ti palce. :lol: Napis ako to skoncilo.

Čas vytvorenia stránky: 0.129 sekúnd
Andulka 2005 - 2021. Všetky zobrazené ochranné známky, fotografie a informácie sú majetkom ich oprávnených vlastnikov.
Tento projekt zrealizovalo holdysoftware.sk
Tieto webstránky využívajú súbory Cookies. Ak pokračujete bez zmenenia nastavení súborov cookies, súhlasíte s ich použitím. Prečítajte si informácie o tom, ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.