Ak chcete prispievať do fóra, zaregistrujte sa a prihláste sa. Vstup je umožnený len registrovaným užívateľom.

Chov anduliek, starostlivosť o ne, základné pravidlá a návyky.

Tinka je na mne doslovne závislá

  • Anonym
  • Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 1 rokom 3 mesiacmi #101 od Anonym
Tinka je na mne doslovne závislá bolo vytvorené Anonym
Mám andulku menom Tinka, ktorá má 11 mesiacov. Nie je to moja prvá andulka, andulky chovám od mojich siedmych rokov. Lenze táto andulka je iná. Je veľmi hravá, dokonca som ju sama naučila vyše 20 slov a zvukov. Lenže je tu aj problém: je na mne úplne závislá. Keď som išla na 3 dni na chatu, tak som sa o ňu veľmi bála, či si niečo nespraví, pretože keď som raz bola preč, tak prestala piť a jesť. Keď som sa vrátila z chaty, tak mala trochu vypadané perie na hlavičke a krídlach a bola veľmi vystrašená a mĺkva. Hneď som ju vypustila a približne po troch hodinách začala normálne rozprávať a hrať sa. Dokoca v auguste idem na dva týždne na dovolenku bez nej. Bojím sa o ňu. Na dovolenku si ju vziať však nemôžem. Druhú andulku si k nej ale nechcem kupovať, pretože raz so mala dve andulky v jednej klietke a mňa úplne ignorovali a nechcem, aby ma Tinka prestala vnímať. Čo mám spraviť? Neprestane mi jesť a rozprávať?:dry: :( prosím poraďte mi niekto.....

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Zoznam pripravovaných článkov

V tejto chvíli redakcia nepripravuje žiadne nové články pre zverejnenie.
Andulka Logo
alebo

Ondrej H.

Ondrej H.

Majiteľ a správca portálu.
Jansa

JANSA

Zakladateľka portálu andulka.sk
Jaro O.

Jaro O.

Žurnalista.
Peter P.

Peter P.

Chovateľ anduliek.

Back to Top