Ak chcete prispievať do fóra, zaregistrujte sa a prihláste sa. Vstup je umožnený len registrovaným užívateľom.

Chov anduliek, starostlivosť o ne, základné pravidlá a návyky.

Cvirko a neoperena Zuzica

  • Anonym
  • Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 1 rokom 3 mesiacmi #104 od Anonym
Cvirko a neoperena Zuzica bolo vytvorené Anonym
Ahojte vsetky andulky! Ja sa volam Cvirko, mne osobne sa to meno nejako nezda,necudujem sa, ved ta moja neoperena sa vola Zuzica, ake meno, Zuzica-opica. No nic. Som u nej doma od 4.juna, v ten den bolo taaak teplo. Prisla jedna teta a povedala, ze JA budem pre jej "buducu nevestu", lebo vraj ona ma rada zvieratka a denne spekuluje, ak si nejake dovezie domov. Tak a natrafili na mna, PRECO PRAVE JA!!??
No a tak sme spolu. Zuzica vravi, ze mi kupi kamosku, dufajme, aspon budeme dvaja na hulakanie o siestej rano. Zuzica sa tak smiesne skeri, ked ju zobudim. No a? Ja chcem ist na balkon! Tam su smiesni ujovia murari, ktori cim viac rachocu, tym ja viac skriekam. Musia vediet, ze JA som ten najkrajsi vtacik anduliak na celej ulici. Zuzica vravi, ze som najkrajsi na svete, no, neviem, dufajme...
No, zatial by to bolo asi vsetko, ak chcete, nabuduce vam porozpravam o mojom zahradnickom nadani ;) .
Ozaj, ak sa Zuzici podari, nalepime vam tu aj moju prvu fotku, ktoru mi spravila v den mojho prichodu. Bol som vtedy napaprceny, ved komu sa paci menit klietku??
Tak zatial cvirkovaniu zdar :)

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Zoznam pripravovaných článkov

V tejto chvíli redakcia nepripravuje žiadne nové články pre zverejnenie.
Andulka Logo
alebo

Ondrej H.

Ondrej H.

Majiteľ a správca portálu.
Jansa

JANSA

Zakladateľka portálu andulka.sk
Jaro O.

Jaro O.

Žurnalista.
Peter P.

Peter P.

Chovateľ anduliek.

Back to Top