Ak chcete prispievať do fóra, zaregistrujte sa a prihláste sa. Vstup je umožnený len registrovaným užívateľom.

Chov anduliek, starostlivosť o ne, základné pravidlá a návyky.

Weri a jej operene netvory :)

  • Anonym
  • Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 1 rokom 2 mesiacmi #126 od Anonym
Weri a jej operene netvory :) bolo vytvorené Anonym
Tak je nacase, aby som sa aj ja prezentovala na tomto fore aj s mojimi andulkami a novym prirastkami.
Zacalo sa to pred rokmi na moje narodeniny. Vtedy som dostala od mojej tety krasneho, mladeho anduliacika sfarbeneho ako Jansin Rico, len trochu viac do strieborna. Dala som mu meno Pipo kratke a originalne Velmi rychlo som si ho ochocila, kedze som bola este male decko a stale som ho otravovala...neostavalo mu nic ine ako si ma oblubit Oblubil si ma az tak ze dokonca priletel na zavolanie a aby som sa nezlostila, spinil len do klietky. No pominul sa... po nom prislo mnoho inych anduliek roznych farieb a povah, az som dospela k mometnalnej zostave.
Najstarsia spolubyvajuca je tyrkysova samicka Greis. Je u nas od septembra 2004, takze asi take 3 roky. Je trochu agresivna a odmerana, ale docela normalna andulcia dama. Jej prvym partnerom bol Elvis, s ktorym sa mali velmi radi. No Elvis dostal jedneho dna nieco podobne ako infarkt...uplne z nicoho nic. Dlho bola sama, ale nakoniec sa jej dostalo spolocnosti.<br><br>

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Zoznam pripravovaných článkov

V tejto chvíli redakcia nepripravuje žiadne nové články pre zverejnenie.
Andulka Logo
alebo

Ondrej H.

Ondrej H.

Majiteľ a správca portálu.
Jansa

JANSA

Zakladateľka portálu andulka.sk
Jaro O.

Jaro O.

Žurnalista.
Peter P.

Peter P.

Chovateľ anduliek.

Back to Top