Ak chcete prispievať do fóra, zaregistrujte sa a prihláste sa. Vstup je umožnený len registrovaným užívateľom.

Chov anduliek, starostlivosť o ne, základné pravidlá a návyky.

Sydney

  • Anonym
  • Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 1 rokom 3 mesiacmi #70 od Anonym
Sydney bolo vytvorené Anonym
Moj sydney sa ku mne dostal vdaka nasej Janke. :) Predtym ho uz niekto mal, ale koli zlemu kridlu ho vratil chovatelke, a ta ho dala Janke. S chorym kridelkom bojoval cely zivot, bol mnohokrat doudierany z padov a skokov a najma bol velmi smutny, ked videl kamaratov santivo lietat a jemu to proste "nefungovalo". :pinch:

Snazil som sa mu jeho neuteseny zivot sprijemnit - aspon rôčik svojho kratkeho zivota bol chovany s láskou :kiss:.

Syd mal neskutocne peknu povahu, kym ostatni moji anduliaci su klasicki sopliaci-beťári-zvedavci, syd bol neuveritelne pokojny a bezkonfliktny, nikdy sa s nikym nebil a nehadal, bol skromny a tichucky.

Moje modre kuriatko zial dodychalo 29/3/2007 v mojej nepritomnosti. Bol zdravy, asi mu z nicoho nic zlyhalo srdiecko, to sa zial preslachtenym vystavnym andulkam stava :(.

Dnes som Sydneyho zabalil do krasneho papiera so zltymi kvetmi, obviazal zlatou stužkou a "zapäčatil" kovovym priveskom s napisom PAK. Mozno som patetický, ale chcel som ho pekne odprevadit do andulkovskeho nebicka. Uz tam poletuje so svojimi kamaratmi - ano, konecne aj on poletuje! :). Vykopal som v lese hlboku jamku a tam som ho pochoval.

Spi sladko, Sydney! :kiss:
<br><br>

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Zoznam pripravovaných článkov

V tejto chvíli redakcia nepripravuje žiadne nové články pre zverejnenie.
Andulka Logo
alebo

Ondrej H.

Ondrej H.

Majiteľ a správca portálu.
Jansa

JANSA

Zakladateľka portálu andulka.sk
Jaro O.

Jaro O.

Žurnalista.
Peter P.

Peter P.

Chovateľ anduliek.

Back to Top