Ak chcete prispievať do fóra, zaregistrujte sa a prihláste sa. Vstup je umožnený len registrovaným užívateľom.

Chov anduliek, starostlivosť o ne, základné pravidlá a návyky.

Druha andulka

  • Anonym
  • Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 1 rokom 3 mesiacmi #76 od Anonym
Druha andulka bolo vytvorené Anonym
Dobry den, som tu na tomto fore novacik ;) a chcela by som, aby ste mi poradili. Mame doma andulku Bozenku (predtym to bol Artur, kym sme neprisli na to, ze je to samicka) :) a mame ju od oktobra. Najskor vyzerala, ze sa neda ochocit, lebo bola velmi velky bojko...ale drina a kopec lasky a Boza uz chodi na ruku a hra sa s nami, hryzka, taha za nausnice a lozi po cope a rada sa foti :laugh: . Aby bola este stastnejsia, pred tyzdnom sme jej kupili kamarata, ktory dostal meno Hugo. Zatial je v samostatnej klietke vo vedlajsej izbe, pricom sa navzajom pocuju a neustale si medzi sebou pokrikuju... ale chcela by som vediet, ako postupovat dalej, aby sme si odhocili aj Huga a zaroven aby sa nam Bozka nezdivela. Myslite si, ze sa budu dat spolocne dalej ochocovat, aj ked budu byvat spolu? A aj to, mame nechat kazdemu svoju klietku zatial, alebo kupit jednu vacsiu. Tymto by som Vas chcela poziadat o radu. Dakujem<br><br>

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Zoznam pripravovaných článkov

V tejto chvíli redakcia nepripravuje žiadne nové články pre zverejnenie.
Andulka Logo
alebo

Ondrej H.

Ondrej H.

Majiteľ a správca portálu.
Jansa

JANSA

Zakladateľka portálu andulka.sk
Jaro O.

Jaro O.

Žurnalista.
Peter P.

Peter P.

Chovateľ anduliek.

Back to Top