Ak chcete prispievať do fóra, zaregistrujte sa a prihláste sa. Vstup je umožnený len registrovaným užívateľom.

Chov anduliek, starostlivosť o ne, základné pravidlá a návyky.

Sasena a jej andulky

  • Anonym
  • Autor témy
  • Návštevník
  • Návštevník
pred 1 rokom 3 mesiacmi #82 od Anonym
Sasena a jej andulky bolo vytvorené Anonym
Som sa rozhodla, ze Vam tu predstavim i moje andulky, i ked niektori z Vas uz ich poznaju (;) kedze som ich "vychovu" a "liecbu" konzultovala na fore) a pridam i nejake fotografie.
Takze, nase andulky sa volaju Bozenka a Hugo. Bozenku sme kupili v oktobri minuleho roka v chovoprodukte, pretoze bola nesmierne krasna a my sme neodolali :blush:
Chceli sme ju ochocit, ale ona bola neuveritelny bojko... ale ako som uz spominala, casom sa nam podarilo ziskat si je doveru a teraz uz chodi na ruku aj len tak sama od seba a neboji sa tolko. Ale aby jej nebolo smutno (i ked vacsinou namala cas citit sa sama a opustena, lebo sme sa jej venovali niekolko hodin denne), rozhodli sme sa zadovazit si novu andulku, ktorou je Hugo. Jeho sme kupili od chovatela vo veku asi 6 tyzdnov. Bol taky rozkosny, vyzeral ako labut krizena so snehovou vlockou a mal veeeeeeeelmi jemne perie, ako saten na dotyk :P . Ked sme si ho doniesli, bol este velmi nemotorny, nevedel poriadne chodit a lietal veeeeelmi pomaly, nevedel pristavat a tak. Prosto malinky drobizg. Teraz je uz z neho proffesionalny letec :lol: a spolu s Bozkou sa veeelmi radi venuju prave leteckym nahankam. I ked u nich zatial nejde o lasku na prvy pohlad (hryzu sa a biju, na druhej strane niekedy sa krmia), nazivaju si spolu celkom pekne a su naaaadherni.
Neviem ako sa vola ta farebna variacia aku ma Hugo, ale Boza je modra zltolica. Tak ak podla fotky rozoznate, co je Hugo, mozete mi to napisat ;) ...volaako som sa rozpisala :woohoo:

Prosím Prihlásiť alebo Registrácia pre zdieľanie konverzácie.

Zoznam pripravovaných článkov

V tejto chvíli redakcia nepripravuje žiadne nové články pre zverejnenie.
Andulka Logo
alebo

Ondrej H.

Ondrej H.

Majiteľ a správca portálu.
Jansa

JANSA

Zakladateľka portálu andulka.sk
Jaro O.

Jaro O.

Žurnalista.
Peter P.

Peter P.

Chovateľ anduliek.

Back to Top